Автономна каналізація для будинку

Біосептик BUROWIK

location_onв Чернівцях та Чернівецькій області

Працює без електрики

Без постійного відкачування

Без компресора та без електронасоса

Надійна залізобетонна конструкція

Схема роботи Біосептика

1
2
3
4
5
6
1

До автономної каналізації Біосептику, потрапляють усі стічні води з будинку: туалету, кухні, ванної кімнати.

2

Стічні води потрапляють у першу камеру, де грубі частки осідають на дно, а нагору спливають жири, які тут і залишаються. Тут триває механічне очищення від твердих фракцій, нерозчинних речовин та жирів.

3

Очищена на 70% вода з першої камери через коліно переливається до сусідньої другої камери.

4

Вода через коліно потрапляє у спеціальну дренажну траншею або фільтрувальне поле. Тут за допомогою кисню з повітря, що надходить через вентиляційну систему, природним шляхом утворюються бактерії, за допомогою яких відбувається фінальне очищення води від хімічного та біологічного забруднення на 97%. Після фільтрувального поля вода просочується в землю і абсолютно не шкідлива для грунту і для розташованих поблизу колодязів. Адже вона не має кольору і неприємного запаху.

5

Додатково, за бажання Клієнта, ми можемо змонтувати систему Біосептику так, щоб очищену воду можна було накопичувати та використовувати для побутових потреб – поливу городу чи квітника, тощо.

6

У випадку залягання підземних вод на невеликій глибині, додатково ми пропонуємо індивідуальні рішення. Наприклад, можливі варіанти: Біосептик буде мати меншу висоту, за рахунок збільшення діаметру його камер, тобто об'єм камер не зменшиться. Або ж можливе встановлення насосу. Наш фахівець запропонує Вам декілька варіанів рішення на вибір.

Як ми працюємо

looks_onetouch_app

Залиште
запит
Залиште запит на сайті або зателефонуйте нам.more_horizНадіслати запит

looks_twosupport_agent

Безкоштовна
консультація
Наш фахівець проаналізує Ваш запит та зв'яжеться у найкоротші терміни. Ви отримаєте безкоштовну та вичерпну консультацію.

looks_3view_in_ar

Проектування
та пропозиція
Наш фахівець виїжджає на об'єкт і ми виконаємо проектування конструкцій Біосептика згідно Ваших вимог та надамо фінансову пропозицію з деталізацією.

looks_4event_available

Узгодження
та терміни
Замовник узгоджує фінансову пропозицію та узгоджує дату проведення монтажних робіт зі встановлення Біосептику.

looks_5engineering

Доставка
та монтаж
Відбувається доставка на майданчик будівельних матеріалів, техніки та інструментів. Проводяться роботи з монтажу Біосептика. Проводиться інструктаж Клієнта.

looks_6verified_user

Сервіс та
гарантія
Виконуємо сервісне та гарантійне обслуговування Біосептику – ми паралельно з Вами слідкуємо за дотриманням регламентних термінів обслуговування.

Варіанти рішень


Для домуДля бізнесу

До 5 чоловік5-10 чоловікГотелі, ресторани, мийки самообслуговування, їдальні, тощо
Продуктивність:до 1000 літрів на добу1000-2000 літрів на добу2000 літрів на добу і більше
Об'єм камер:8 м³18 м³від 20 м³
Матеріал корпусу:Залізобетонна конструкція
Конструкція:Кільце в кільці
+
дренажна траншея
Дві окремі камери
+
дренажна траншея або поле
Дві окремі камери
+
дренажне поле
Максимальна глибина:до 4 мдо 4 мдо 5 м
Все включено*:ТАК
Гарантія:10 років
на матеріали та монтаж

Калькулятор вартостіКалькулятор вартостіКалькулятор вартості

Все включено* – у загальну вартість включені всі БЕЗ виключень послуги, матеріали та роботи, а саме:

  • комунікація з Клієнтом та консультації, попередній виїзд на об'єкт, проектування конструкції Біосептику та організаційні роботи
  • закупка ВСІХ необхідних будівельних матеріалів (усі залізобетонні конструкції, каналізаційні та вентиляційні трубопроводи та фітинг, герметики, агроволокно та інші необхідні матеріали)
  • фахова команда спеціалістів та монтажників
  • доставка на об'єкт будівельної техніки (екскаватор та бульдозер) та будівельних інструментів
  • доставка та вивантаження маніпулятором залізобетонних конструкцій,  гранітного щебню та всіх інших необхідних будівельних матеріалів
  • весь комплекс робіт та послуг по встановленню і монтажу конструкції Біосептика "під ключ", здача об'єкту та інструктаж Клієнта

   

Дізнатися вартість

table_view

Запит на розрахунок

Щоб дізнатися вартість встановлення Біосептика, будь ласка, заповніть форму:

family_restroom
water_damage
location_on
gps_fixed
person
phone
message
touch_appНадіслати

Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом!

Монтаж покроково

1

Проектування, узгодження вартості та термінів

Перш за все, будь ласка, залиште запит на сайті або зателефонуйте нам. Наш фахівець проаналізує Ваші вимоги та зв'яжеться у найкоротші терміни. Ви отримаєте вичерпну безкоштовну консультацію та відповіді на всі запитання, які виникли.

Фахівець Компанії Burowik виїжджає на об'єкт – проводить попереднє проектування Біосептику, формує цінову пропозицію та умови оплати. Узгоджується дата проведення монтажних робіт.

2

Доставка на об'єкт будівельної техніки

В узгоджений день та час, на будівельний майданчик доставляється будівельна техніка – екскаватор та міні-бульдозер Bobcat. Також, на об'єкт прибуває команда спеціалістів по монтажу Біосептиків, з усім необхідним інструментом.

3

Доставка на об'єкт будівельних матеріалів

Маніпулятор доставляє на об'єкт та розвантажує необхідні великогабаритні будівельні матеріали (бетонні кільця, днища, кришки та люки, щебінь). Також, доставляються інші будівельні матеріали (каналізаційні та дренажні труби та фітинг, гідроізоляційні матеріали, герметики, монтажні піна, агроволокно) та будівельні інструменти.

4

Копання котлованів

Екскаватор викопує котловани для камер Біосептику, дренажної траншеї (або поля) та резервуару для збору води (якщо така опція передбачена в проекті).

5

Встановлення та підготовка бетонних конструкцій

Маніпулятор послідовно поміщає у котлован, а команда будівельників закріплює усі необхідні бетонні елементи. В конструкції Біосептику провсвердлюються технічні отвори.

6

Встановлення каналізаційних трубопроводів

Команда фахівців монтує каналізаційний трубопровід.

7

Встановлення вентиляційних трубопроводів

Далі, відбувається монтаж елементів вентиляційної системи.

8

Герметизація конструкцій

У процесі монтажу бетонних конструкцій та трубопроводів, проводиться їх герметизація та закріплення.

9

Підсипка контловану

Міні-бульдозер проводить підсипку котловану камер Біосептику.

10

Монтаж дренажної траншеї/поля

При монтажі дренажної траншеї (або поля), у заздалегідь підготовлений котлован засипається та вирівнюється перший шар щебню. Потім встановлюється дренажна жовта труба. Зверху досипається та вирівнюється другий шар щебню. Далі, він накривається агроволокном. На фінальному етапі, вся конструкція засипається ґрунтом та вирівнюється.

11

Остаточне формування ландшафту

Відбувається остаточна підсипка, вирівнювання та трамбування ґрунту – довкола Біосептику формується остаточний ландшафт. Об'єкт готується до здачі.

12

Інструктаж з експлуатації, гарантійне та сервісне обслуговування

Під час здачі об'єкту, Замовник проходить інструктаж з експлуатації Біосептику. Надаються рекомендації по догляду, чистці та санітарній профілактиці Біосептику. Ми виконуємо сервісне та гарантійне обслуговування – слідкуємо за дотриманням регламентних термінів обслуговування та контактуємо з Клієнтом протягом терміну експлуатації конструкції.

   

Відео-презентація

   

Поширені запитання

   

Потрібна порада?

ЛЕГКЕ рішення Вашої задачі!

Напишіть нам:

person
phone
textsms
Надіслати

Про компанію

Компанія BUROWIK протягом 15 років займається копанням криниць і будівництвом автономних очисних споруд на території міста Чернівці та Чернівецької області.

Ми пропонуємо власну унікальну розробку – автономна каналізація Біосептик BUROWIK, який дозволяє виконувати ті самі функції, що і всі відомі біосептики, але працює без електрики, без компресора та без електронасоса. Це довговічний варіант біосептика, такого типу конструкції працюють в Європі протягом 30-50 років і більше. 

groupsДосвідчена команда

Компанія BUROWIK – це сформована досвідчена та стала команда фахівців, які мають величезний досвід роботи у галузі та знають всі нюанси, які можуть виникнути при дослідженні, проектуванні та монтажі конструкції Біосептика.

engineeringВласна техніка

BUROWIK використовує тільки власну будівельну техніку та інструменти. Ми використовуємо тільки якісні та довговічні матеріали та комплектуючі. Консультуємо та надаємо інструкції з установки та експлуатації Біосептиків.

BUROWIK – це надійний та досвідчений партнер! Ми працюємо на совість!

   

Фотогалерея

   

Оформити заявку на Біосептик ЛЕГКО!

Напишіть нам:або

arrow_right

touch_appЗаявка на Біосептик

person
phone
email
location_on
textsms
Поїхали?

зв'яжіться з нами:

phone_in_talk

Контактні телефони:

(050) 157-05-07

more_horizЗателефонувати Вам?

ViberWhatsApp

location_on

Чернівецька обл., с.Коровія

alternate_email

Наш e-mail:0501574507ivan@gmail.com